فراخوانی ...

افشای رقمی جدید از بدهی های پرسپولیس

چاپ مقاله
افشای رقمی جدید از بدهی های پرسپولیس
افشای رقمی جدید از بدهی های پرسپولیس

 محمد پنجعلی ابتدا درباره بازی روز یکشنبه پرسپولیس مقابل راه آهن در هفته ماقبل پایانی لیگ اظهار کرد: همه تیم ها مقابل پرسپولیس انگیزه بالایی دارند و نمی توان گفت تیمی با توجه به شرایط جدولش مقابل پرسپولیس محکم بازی نمی کند. به هرحال بازیکن این تیم ها دوست دارند خودشان را نشان دهند. ما هم تمرینات خوبی انجام داده ایم و تیم به آرامش نسبی رسیده است. هدفمان مشخص است و ابتدا می خواهیم سهمیه آسیا را کسب کنیم و سپس به قهرمانی برسیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کند کسب سهمیه آسیایی قطعی شده است یا نه، گفت: در فوتبال نمی توان چیزی را قطعی دانست. ما با وجود تیم های قدری که در جدول می بینیم هیچ حاشیه امنیتی نداریم و از طرفی هم نمی توان فوتبال را پیش بینی کرد، بنابراین هنوز سهمیه آسیایی را در دست مان نمی بینیم.

پنجعلی همچنین درباره وضعیت مصدومان پرسپولیس هم تصریح کرد: همه بازیکنان برای دیدار یکشنبه آمادگی کامل پیدا کرده اند. پیام صادقیان، سیدجلال حسینی و عباس زاده مصدومیت را پشت سر گذاشته اند و می توانند مقابل راه آهن بازی کنند.

چندی پیش اعلام شد که وزارت ورزش و جوانان دو میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس کمک کرده است اما این مبلغ هنوز به دست بازیکنان نرسیده است.

پنجعلی در این رابطه گفت: دو میلیارد تومان از سوی وزارت ورزش و جوانان به حساب سازمان لیگ واریز شده و هنوز دست ما نرسیده است. به همین دلیل با توجه به فراهم نبودن شرایط، قرار شده دو میلیارد تومان را فردا (شنبه) دریافت کنیم و کل مبلغ را به بازیکنان بدهیم. این پول به نسبت مساوی بین بازیکنان تقسیم می شود، هرچند در مقابل طلبی که آنها دارند، چیز زیادی نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که مقدار بدهی باشگاه پرسپولیس پیش از تعطیلات 75 میلیارد اعلام می شد اما در حال حاضر مبالغ دیگری در این زمینه مطرح می شود، توضیح داد: با توجه به اطلاعات من، بدهی باشگاه 70 میلیارد است. حال شاید 200، 300 هزار تومان بالا و پایین باشد (با خنده)!

این پیشکسوت پرسپولیس در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به نیاز تیم به حمایت هواداران تاکید کرد: حمایت هواداران همیشه از تیم پرسپولیس وجود داشته است.

امروز نیز من به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه از هواداران خواهش کنم تا همانطور که همیشه پشت تیم شان بوده اند، روز یکشنبه نیز به ورزشگاه بیایند و برای رسیدن پرسپولیس به سه امتیاز از بازیکنان خودشان حمایت کنند. نیاز به حمایت هواداران در حال حاضر بیشتر شده و ما از آنها می خواهیم در دو بازی باقیمانده بیشتر از گذشته حامی تیم شان باشند. 

اطلاعات بیشتر این مقاله

تعداد 0 نفر از 0 این مقاله را مفید دانسته اند
آیا این مقاله مفید بود؟
تعداد بازدید 258
تاریخ انتشار 1393/1/15
تاریخ بازنگری 1393/1/15
تبلیغات